Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Młodszy Specjalista ds. Komunikacji w MOWI

Jest nowa oferta pracy w komunikacji wewnętrznej. Sprawdźcie poniżej szczegóły oferty na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Komunikacji w MOWI.

Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Polecam też inne oferty pracy w komunikacji wewnętrznej.

Data publikacji: 26.04.2019
Aktualne do: 10.05.2019

Mowi Poland S.A. jest częścią grupy Mowi (wcześniej Marine Harvest), która jest jedną z największych firm produkujących owoce morza na świecie i największym na świecie producentem łososia atlantyckiego. Firma zatrudnia ponad 14000 osób na całym świecie i jest reprezentowana w 25 krajach.

W 2017 roku firma osiągnęła obrót w wysokości 3,7 miliarda euro. Mowi dostarcza zdrowe, smaczne i zrównoważone łososie hodowlane oraz przetworzone owoce morza na ponad 80 rynkach na całym świecie. W 2017 r. zbiory łososia wyniosły 370 000 ton (GWE).

Mowi Poland S.A. zatrudnia ponad 4 000 pracowników i produkuje w 7 zakładach produkcyjnych w 3 lokalizacjach. Ponadto w Gdańsku jest zlokalizowane Centrum Wsparcia Biznesowego zatrudniające ponad 140 osób.

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji
Miejsce pracy: Duninowo (pow. słupski)
MSK/2019/04/19

Zadania:
•    Współtworzenie i moderowanie wewnętrznych kanałów komunikacji
•    Tworzenie materiałów komunikacyjnych dla organizacji m.in. redagowanie newslettera firmowego, tworzenie contentu do mediów społecznościowych i intranetu
•    Pisanie oraz redagowanie tekstów
•    Przygotowywanie prezentacji
•    Udział w produkcji materiałów video
•    Udział w projektowaniu folderów, ulotek i plakatów z zakresu komunikacji wewnętrznej wspólnie z działem grafiki
•    Wspieranie poszczególnych działów firmy w obszarze komunikacji wewnętrznej
•    Udział w realizacji projektów z obszaru employer brandingu oraz społecznej odpowiedzialności biznesu

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z komunikacją, public relations, dziennikarstwem lub nauki humanistyczne)
•    Umiejętność pisania angażujących tekstów (tzw. lekkie pióro)
•    Praktyczna wiedza na temat mediów społecznościowych
•    Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z komunikacją wewnętrzną
•    Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość j. angielskiego
•    Kreatywność, pro-aktywność, zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania
•    Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji
•    Dobra znajomość pakietu MS Office oraz środowiska SharePoint
•    Mile widziana samodzielność w wykonywaniu fotografii do tekstów

Oferujemy:
•    Umowę o pracę
•    Ciekawe programy szkoleń
•    Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku
•    Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie
•    Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy
•    Ubezpieczenie grupowe
•    Dofinansowanie do wydatków sportowo-rekreacyjnych (m.in. do zakupu kart sportowych FitProfit/FitSport)
•    Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych,zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com .“

Ta oferta pracy została przygotowana i podesłana do mnie przez firmę MOWI Poland. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga,
• newsletter – raz w tygodniu nowy wpis z bloga w Waszych skrzynkach e-mailowych (zapisy – prawa kolumna bloga, sekcja newsletter),
szkolenia z komunikacji wewnętrznej – terminy najbliższych szkoleń otwartych, ofertę szkoleń zamkniętych i sesji indywidualnych.

Grafiki: Przecinek.com; MOWI