Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: MŁODSZY SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ w nc+

Sprawdźcie szczegóły oferty na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Komunikacji Wewnętrznej w nc+. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.
Data publikacji: 31.01.2018
Ważne do: 14.02.2018

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy  dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Poszukujemy do Działu HR kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
•    wsparcie działań związanych z komunikacją wewnętrzną
•    tworzenie wewnętrznych materiałów informacyjnych, redagowanie komunikatów
•    administrowanie intranetem – publikacja i aktualizacja informacji wewnętrznych, materiałów, ogłoszeń, regulaminów itp.
•    współorganizowanie konkursów dla pracowników
•    organizacja eventów pracowniczych
•    zarządzanie wewnętrznym obiegiem dokumentów
•    ścisła współpraca z Działem PR i Marketingu
•    wsparcie działań CSR

Od kandydatów oczekujemy:
•    min. rocznego doświadczenia w prowadzeniu działań związanych z komunikacją wewnętrzną: redagowanie komunikatów, organizacja konkursów, eventów dla pracowników
•    zaawansowanej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
•    inicjatywy, zaangażowania, proaktywności i komunikatywności

Oferujemy:
•    współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony (czasowe zastępstwo)
•    ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
•    kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
•    prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
•    owocowe czwartki

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim: link do składania aplikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w bazie kandydatów do pracy w ITI Neovision S.A. i przechowywanie przez okres minimum 2 lat od daty ich otrzymania na potrzeby procesów rekrutacyjnych w ITI Neovision S.A.”. Informujemy, że dane będą przetwarzane przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonych w ITI Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Ta oferta pracy została przygotowana przez nc+. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły mojej bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Grafika: Przecinek.com; logo nc+