Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Najważniejsze badanie stanu komunikacji wewnętrznej w roku – weź udział w State of the Sector

Wystartowało coroczne, międzynarodowe badanie komunikacji wewnętrznej State of the Sector realizowane przez londyńską agencję Gatehouse – to jedna z najlepszych w Europie w obszarze komunikacji wewnętrznej. To ważne badanie w naszej branży. Realizowane jest od 2008 r., co daje rok do roku ciekawe porównanie z dotychczasowymi wynikami.

Bardzo na nie czekałam w tym roku, ponieważ przyniesie ono nam odpowiedzi, jak komunikacja wewnętrzna zmieniła się w czasie pandemii. W ostatnich dniach szkoliłam Olę, Martę i Tomka z budowania strategii w ramach mojego szkolenia otwartego w wersji online, gdzie opowiadałam im o ostatnich wynikach tego badania i jak bardzo czekam na nową edycję. No i wystartowało. Wypełnijcie ankietę i Wy. Niech polscy specjaliści komunikacji wewnętrznej też się wypowiedzą w tym międzynarodowym badaniu.

Wypełnienie ankiety zajmie Wam ok. 15 minut. Jest tutaj. Potem otrzymacie raport z wynikami. Jest też losowanie nagrody – udziału w szkoleniu dla osób, które wypełnią ankietę.

******

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)
• newsletter – zapisz się tutaj i odbierz bezpłatnego ebooka