Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Plan – Twoje koło ratunkowe w wewnętrznej komunikacji kryzysowej – piszę dla magazynu "PR Manager"

Jest już dostępny nowy numer magazynu „PR Manager” (wydanie na maj-lipiec 2020). Znajdziecie tam m.in. mój obszerny artykuł o tym, jak zbudować plan komunikacji wewnętrznej na czas kryzysu, lekcje z podpowiedziami, jak podejść do komunikowania zwolnień i trudności finansowych firmy.

Część artykułu dostępna jest bezpłatnie w wersji online tutaj wraz z lekcjami.

A oprócz tego w najnowszym numerze do poczytania czeka też kilka ważnych tekstów o kryzysowej komunikacji:
•    Tomasz Alberski z agencji Public Relations Komunikacja+PR pisze o najczęstszych pułapkach, w które wpadają marki podczas zarządzania kryzysem
•    Monika „Kryzysowa Narzeczona” Czaplicka z agencji social media Wobuzz omawia 7 złotych zasad zarzadzania kryzysowego PR
•    a Anna Miotk porusza ważny temat dot. celów w komunikacji i ich mierzenia (to artykuł o mierzeniu komunikacji w ogóle, ale to także ważne podpowiedzi na czas kryzysu)

Jest też o podcastach i o tym, jak je wykorzystać, o budowaniu community relations i podpowiedzi, jak określać KPI i monitorować efekty przy współpracy z influencerami.

Ponad 60 stron naprawdę mocnych artykułów. Jeśli pracując w komunikacji wewnętrznej, jest Wam tak jak mi bliżej do PR niż HR-ów (bo wywodzę się z PR-u), to sięgnijcie po nowy numer „PR Managera”.  HR-owcom też przyda się spojrzenie na komunikację z innej perspektywy. Nowy numer znajdziecie tutaj.

Dziękuję Ani Kowalskiej i Magdzie Chomczyk z redakcji „PR Manager” za zaproszenie do podzielenia się moimi pomysłami na poskromienie wewnętrznych kryzysów komunikacyjnych. Dziewczyny, stworzyłyście naprawdę mocny numer!  

******

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)
• newsletter – zapisz się tutaj i odbierz bezpłatnego ebooka

Grafiki: PR Manager