Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Różnice między strategią a planem komunikacji wewnętrznej

W ostatnim czasie kilkakrotnie pytaliście mnie, jaka jest różnica między strategią i planem komunikacji wewnętrznej. Prowadzę szkolenia poświęcone i budowaniu strategii (2 dni) i planowaniu działań komunikacji wewnętrznej (1 dzień). A na co dzień wraz z moimi klientami buduję lub pomagam im w tworzeniu zarówno strategii, jak i planów. Trochę już ich wspólnie stworzyliśmy.

Aby opowiedzieć o różnicach, przygotowałam grafikę. Sprawdźcie, jakie są różnice i wybierzcie szkolenie dla siebie. Kalendarz obu szkoleń dostępny jest tutaj.

Wpisy blogowe poświęcone strategii znajdziecie w kategorii startegia, a te dotyczące planów opatrzone są tagiem plan komunikacji

PRACA INDYWIDUALNA: A jeśli nie możecie dotrzeć na szkolenie lub wolicie pracę indywidualną – poczytajcie, jak wyglądają sesje indywidulane ze mną na Skypie lub w siedzibie Waszej firmy. Szczegóły są tutaj.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE: Szkolę też zespoły komunikacji i zespoły projektowe w siedzibach ich firm. Więcej o szkoleniach zamkniętych znajdziecie tutaj.

W razie wątpliwości czy dodatkowych pytań, śmiało piszcie lub dzwońcie. Kontakt do mnie znajdziecie na dole strony.

Grafika: Przecinek.com