Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Kurs online: Narzędzia komunikacji wewnętrznej

W lipcu i sierpniu zanim zamknę firmę na pożegnanie wszystkie kursy i mini kursy dostępne są -30% taniej z kodem koniec30. Wpisz kod w koszyku zakupowym lub w formularzu proformy.

Kursy są z rocznym dostępem - platforma jest opłacona na kolejny rok, ale mimo że platforma będzie działała, sprzedaży w tym czasie nie będzie, ponieważ zamykam firmę, więc nie będę wystawiała faktur.

Szukasz inspiracji, jak prowadzić narzędzia komunikacji wewnętrznej?
Chcesz dowiedzieć się, jak angażować w nie pracowników?
Chcesz podejrzeć, jak robią to inne firmy?

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. W moim kursie online poświęconym narzędziom komunikacji wewnętrznej opowiem Ci o różnych rozwiązaniach stosowanych przez firmy. Na przykładach wytłumaczę mechanizmy działania komunikacji wewnętrznej w tych narzędziach. Podzielę się moją wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu takich narzędzi.

Co wydarzy się na tym kursie?
•    przedstawię 10 dobrych przykładów działań firm w obszarze komunikacji wewnętrznej
•    omówię mechanizmy działania komunikacji wewnętrznej na przykładach działań firm
•    pokażę Ci, jak angażować pracowników w intranet i portal społecznościowy

•    poznasz modelowy przepis na skuteczny program ambasadorski
•    przećwiczymy, jak odpowiadać na trudne pytania, które wpadają np. do skrzynki pytań
•    pokażę Ci przykłady wewnętrznych wydawnictw pełnych pracowników – omówię podręczniki dla pracowników i gazety wewnętrzne

•    zdradzę przepis na skuteczne spotkania kaskadowe
•    będą też przykłady chatbotów i aplikacji w komunikacji wewnętrznej oraz komunikaty od zarządu
•    otrzymasz ode mnie drukowane materiały szkoleniowe

Które dokładnie narzędzia omówię? Zobacz listę poniżej.


 

Wchodzisz w to? Jeśli tak, to wskakuj na platformę i zaczynaj kursowanie albo poczytaj poniżej o szczegółach.

5 GODZIN NAGRAŃ – 50 LEKCJI WIDEO
Ten kurs to obszerny fragment mojego innego kursu poświęconego temu, jak opracować strategię komunikacji wewnętrznej, który trwa 11 godz. Uznałam jednak, że część z Was może nie być zainteresowana budowaniem strategii i wystarczy Wam przegląd narzędzi jako inspiracje do Waszych codziennych działań czy planowanych usprawnień w komunikacji wewnętrznej. Stąd pomysł, aby z tamtego obszernego kursu wyciągnąć połowę.

Na platformie z kursem o narzędziach znajdziesz prawie 50 lekcji wideo z rocznym dostępem. Nie martw się o materiały drukowane, które zawsze otrzymują uczestnicy moich szkoleń na żywo. Wyślę je do Ciebie kurierem lub do paczkomatu. Nie musisz nic przepisywać z prezentacji podczas kursu. Wszystko będzie w tych materiałach.
To teraz zachęcam Cię do poczytania, co dokładnie wchodzi w skład 50 lekcji wideo, które znajdziesz na platformie. Zobacz szczegóły poniżej.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się tego wszystkiego, wskakuj na platformę.

CENA
Kosz zakupu tego kursu to 1000 zł + VAT = 1230 zł. Jeśli jednak zapiszesz się do mojego comiesięcznego newslettera, to otrzymasz zniżkę 10%. Kod zniżkowy znajdziesz w mailu powitalnym. Dodatkowo otrzymasz też ebooka "100 narzędzi do pracy w komunikacji wewnętrznej". Zapisać możesz się  tutaj.

A jeśli już czytasz mojego newslettera, szukaj kodu w ostatnim newsletterze. Osoby, które mają już dostęp do innych moich kursów, zachęcam do zajrzenia do ostatniego modułu kursu z dodatkami, gdzie czeka na Was kod zniżkowy 20%. 

*[Omnibus] to stała cena kursu, choć czasami zdarzają się promocje; w ciągu ostatnich 30 dni najniższa cena tego kursu wynosiła 1000 zł + VAT = 1230 zł

CO OTRZYMASZ
Zobacz poniżej, co dokładnie otrzymasz, dołączając do kursu. Certyfikat po skończonym kursie też będzie.


 

DLA KOGO JEST TEN KURS
 
Ten kurs powstał z myślą o osobach, które:
•    chcą poszerzyć i/lub uporządkować swoją wiedzę o narzędziach komunikacji wewnętrznych
•    chcą poznać więcej rozwiązań narzędziowych stosowanych w firmach, by usprawnić komunikację wewnętrzną

•   szukają inspiracji do rozwoju prowadzonych w firmie narzędzi
•    chcą dowiedzieć się, jak angażować pracowników w komunikację

•    chcą poznać modelowe przykłady działań firm w obszarze komunikacji wewnętrznej
•    zaczynają swoją przygodę z komunikacją i chcą poznać jej najważniejsze narzędzia
•    śmigają już w komunikacji i chcą poszerzyć swoją wiedzę o narzędziach komunikacji wewnętrznej

Masz wątpliwości, czy ten kurs jest dla Ciebie? Nie kupuj w ciemno. Napisz do mnie na kurs@beedifferent.pl, oddzwonię i sprawdzimy, czy wiedza z tego kursu pomoże Ci.

MATERIAŁY DRUKOWANE
Obszerne drukowane materiały (okładka poniżej) wyślę do Ciebie kurierem lub do paczkomatu.

 
CO MÓWIĄ UCZESTNICY
W ciągu prawie 8 lat prowadzenia mojej firmy przeszkoliłam ponad 1000 osób. Poniżej możesz poczytać opinie o moim szkoleniu z budowania strategii (opinii po tym kursie jeszcze nie ma, to dopiero pierwsza edycja):

W moich szkoleniach i kursach udział wzięli m.in.:


 

KIM JESTEM
Uczyć będzie Cię praktyk i fanka komunikacji wewnętrznej, czyli ja. Na co dzień pomagam firmom usprawniać komunikację, najczęściej w formie strategii komunikacji wewnętrznej, którą wspólnie z tymi firmami wypracowuję.

Nazywam się Maja Biernacka. Komunikacją zajmuję się od 2002 r. W 2015 r. założyłam własną firmę bee DIFFERENT specjalizującą się w komunikacji wewnętrznej. Wspieram firmy w usprawnianiu komunikacji – szkolę, realizuję audyty, opracowuję strategie i pomagam wdrażać narzędzia. Piszę też bloga Komunikacja wewnętrzna od kuchni. Sprawdź go koniecznie tutaj, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, kliknij tutaj. Wśród klientów mojej firmy są m.in. Volkswagen, Lidl, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Budimex, Sephora, Grupa LUX MED czy Grupa PWN.
 
JAK WYGLĄDA KURS NA PLATFORMIE
Poniżej możesz podejrzeć, jak taki kurs wygląda od środka po zalogowaniu się. Na platformie opublikowanych jest prawie 50 lekcji wideo z przeglądem różnych narzędzi komunikacji wewnętrznej. Możesz posłuchać mnie, ale też masz pogląd na prezentację.

Tak wygląda panel kursu z 8. modułami:

To jak? Wskakujesz na pokład i dołączasz do grona kursantów?

CENA

Kosz zakupu tego kursu to 1000 zł + VAT = 1230 zł. Jeśli jednak zapiszesz się do mojego comiesięcznego newslettera, to otrzymasz zniżkę 10%. Kod zniżkowy znajdziesz w mailu powitalnym. Dodatkowo otrzymasz też ebooka "100 narzędzi do pracy w komunikacji wewnętrznej". Zapisać możesz się  tutaj.

A jeśli już czytasz mojego newslettera, szukaj kodu w ostatnim newsletterze. Osoby, które mają już dostęp do innych moich kursów, zachęcam do zajrzenia do ostatniego modułu kursu z dodatkami, gdzie czeka na Was kod zniżkowy 20%. 

*[Omnibus] to stała cena kursu, choć czasami zdarzają się promocje; w ciągu ostatnich 30 dni najniższa cena tego kursu wynosiła 1000 zł + VAT = 1230 zł

Potrzebujesz fakturę lub proformę - sprawdź FAQ poniżej. W razie pytań jestem pod kurs@beedifferent.pl.

Co zawiera cena:
•    8-modułowy kurs o narzędziach komunikacji wewnętrznej
•    dostęp do kursu dla 1 osoby na 1 rok
•    5 godzin nagrań
•    prawie 50 lekcji wideo
•    materiały drukowane, które wyślę kurierem lub odbierzesz je w paczkomacie
•    2 prace domowe, które sprawdzę mailowo
•    możliwość nauki online 24/7

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Jeśli masz pytania, sprawdź, czy nie ma odpowiedzi na nie poniżej. Zawsze możesz też do mnie napisać na kurs@beedifferent.pl.

SZKOLENIE A KURS
1.    Czym ten kurs różni się od szkolenia z budowania strategii na sali lub online na Teamsach?
Ten kurs to około połowa materiału ze szkolenia i kursu o budowaniu strategii. Różni się też formą. Na szkoleniu stacjonarnym widzimy się na sali, na szkoleniu online widzimy się na Teamsach, a tutaj otrzymujesz dostęp do kursu w formie lekcji wideo opublikowanych na platformie. Z platformy możesz korzystać, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Działa 24/7. W kolejnych lekcjach wideo opowiadam o tym, o czym mówię na szkoleniu stacjonarnym. Dostajesz też te same materiały drukowane – dostarczy Ci je kurier lub odbierzesz je w paczkomacie.  

2.    Byłam/em na szkoleniu stacjonarnym lub grupowym online z budowania strategii. Czy warto wziąć udział też w tym kursie?
Byłam/em na Twoim szkoleniu stacjonarnym lub grupowym online z budowania strategii komunikacji wewnętrznej. Czy warto wziąć udział też w tym kursie?
Program i materiały na tym kursie pokrywają się z przeglądem narzędzi oferowanych na moim kursie na platformie czy szkoleniu na żywo z budowania strategii. Więc jeśli wykupisz dostęp do tego kursu, to chyba tylko po to, aby powtórzyć materiał i posłuchać mnie ponownie. Co nie jest złą opcją.

DOSTĘP DO KURSU
3.   Ile osób może mieć dostęp do kursu?
Wykupując 1 dostęp, otrzymujesz login, hasło i materiały drukowane dla 1 osoby. Dlatego w przypadku, gdy chcesz zapisać cały zespół, należy wykupić dostęp dla każdej osoby. Dzielenie się hasłem i loginem jest sprzeczne z regulaminem i grozi blokadą konta.

4.    Kiedy otrzymam dostęp do kursu?
Dostęp do kursu otrzymasz po opłaceniu go. Jeśli od razu opłacisz kurs przez system płatności online, Twój login, hasło i faktura przylecą do Ciebie natychmiast mailem. To zautomatyzowany proces. Jeśli zapłacić ma Twoja firma, dostęp otrzymasz po dokonaniu płatności – tu muszę wykonać 3 kliki na platformie, aby wysłać Ci dane do logowania mailem.

5.    Po czym poznam, że zapis na kurs przebiegł prawidłowo?
Gdy dokonasz płatności online, otrzymasz z automatu kilka maili: potwierdzenie płatności, fakturę, 2 maile z dostępem do platformy z kursem (od razu możesz zacząć naukę), w tym pytanie o wybór metody dostarczenia do Ciebie materiałów drukowanych. W razie wątpliwości lub braku tych maili – daj znać na kurs@beedifferent.pl.

6.    Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?
Kurs rozpoczyna się, gdy otrzymasz do niego dostęp, czyli gdy go opłacisz. Tuż po opłaceniu go, wyślę też do Ciebie kurierem lub do paczkomatu materiały drukowane, które warto śledzić podczas przerabiania kursu. Kurs podzielony jest na 8 modułów, które odpowiadają mojemu szkoleniu o tej samej tematyce. Możesz przerobić wszystkie lekcje od razu lub podzielić je sobie na części i robić je, kiedy tylko chcesz i skąd chcesz.  

7.    Na jak długo mam dostęp do kursu?
Otrzymujesz roczny dostęp do kursu liczony od daty dokonania płatności.

8.    Co muszę mieć, aby korzystać z kursu?
Warto poczekać na kuriera z materiałami drukowanymi lub dostawę do paczkomatu. Potrzebujesz też komputer z internetem i coś do pisania, by robić notatki.

9.    Czy dostanę wszystkie lekcje od razu?
Tak, wszystkie lekcje dostępne są na platformie od razu. Jeśli w przyszłości dogram nowe lekcje wideo lub zaktualizuję obecne, także będziesz mieć do nich dostęp w ramach tej ceny.

10.    Kiedy dostanę materiały drukowane?
Gdy tylko dasz mi znać, gdzie mam je wysłać. Dostawa kurierem lub do paczkomatu trwa 1-3 dni.   

FAKTURY
11.    Czy mogę kupić ten kurs prywatnie, czy muszę na firmę?
Możesz albo kupić go jako osoba prywatna albo na firmę, w której pracujesz. W obu przypadkach muszę wystawić fakturę, więc poproszę Cię podczas zakupu o podanie danych do niej.

12.    Potrzebuję faktury na firmę, aby księgowość opłaciła mi kurs. Co mam zrobić?
Zapisując się na kurs, masz 3 opcje. Możesz w formularzu wybrać wersję – (1) zapisuję się jako osoba prywatna i płacę online lub (2) zapisuję się jako firma i płacę online lub (3) zapisuję się jako firma i płacę via proforma. Jeśli zapłacisz od razu, system wystawi od razu fakturę. Jeśli potrzebujesz proformy, wybierz opcję dla firm z proformą i podaj dane do proformy. Podeślę Ci ją do opłacenia, a gdy księgowość Twojej firmy ureguluje należność, dostaniesz ode mnie fakturę do tej proformy, login i hasło do platformy z kursem. Wyślę je do Ciebie osobiście mailem. Czyli proces z użyciem proformy trwa dłużej i jest ręczny.

13.    Potrzebuję faktury na firmę. Czy ją dostanę?
Oczywiście. Prowadzę firmę i muszę wystawiać faktury. Dostaniesz ją mailem, a jeśli potrzebujesz wersję papierową – daj mi znać, wyślę też taką.

14.    Dlaczego kurs można kupić tylko w określonym czasie a nie jest dostępny cały czas?
Zdecydowałam się na takie rozwiązanie, aby mieć czas dla uczestników tego kursu – być z nimi w kontakcie i sprawdzać ich prace domowe. Poza tym dochodzi do tego administracja kursu i fakturowanie. Dodając do tego liczne projekty i warsztaty, które realizuję, robi się tego sporo, stąd takie okienka sprzedażowe.  

15.    Jak mogę skontaktować się z Tobą?
Pisz śmiało do mnie na kurs@beedifferent.pl.
 
Grafiki: Przecinek.com