Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Problem z pobraniem ebooka – sprawdź, co możesz zrobić

Technologia jest super, ale nie zawsze działa poprawnie. Jeśli macie problemy z pobraniem któregoś z moich ebooków, sprawdźcie poniżej, co można w tej sprawie zrobić.
Powinno być tak: po podaniu adresu email w formularzu zapisu i po kliknięciu, że nie jesteście robotami i kliknięciu ZAPISZ SIĘ, powinniście otrzymać maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Taki wymógł RODO, aby byle kto Waszego adresu @ w formularzu nie wpisywał. Klikacie więc w link w mailu, aby potwierdzić zapis i wtedy przylatuje w drugim mailu do Was ebook.

Jeśli jednak coś poszło nie tak, to sprawdźcie poniżej, co ewentualnie można zrobić.
1.    NIE PRZYSZEDŁ MAIL: Jeśli mail nie przyszedł i nie widzicie go w folderze odebrane, sprawdźcie w innych folderach – spam, oferty itp. Jeśli tam też go nie ma, powtórzcie proszę proces zapisu i jeśli nadal nie działa, proszę o kontakt mailowy. Tylko napiszcie, z jakiego maila próbowaliście się zapisać.  

2.    LISTA NIE ISTNIEJE: Jeśli po wpisaniu adresu email w formularzu, system mówi Wam, że nie ma takiej listy, a próbujecie się zapisać na iPhonie, to mamy problem. Niestety z jakiegoś dziwnego powodu iPhone nie chce współpracować czasami z moją listą. Spróbujcie w takiej sytuacji zapisać się na komputerze. Powinno być ok. Jeśli nie, dacie mi znać mailem. Tylko napiszcie proszę, z jakiego maila próbowaliście się zapisać.  

Przepraszam za ewentualne niedogodności. Staram się usuwać je natychmiast, ale czasami jest to poza mną, poza firmą IT, która mi pomaga i poza dostawcą systemu do wysyłki mailingów. Taka złośliwość świata.  

******

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)
• newsletter – zapisz się tutaj i odbierz bezpłatnego ebooka

 

Fot.: Pixabay.com