Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Kurs online: Planowanie komunikacji wewnętrznej

Wystartowała kolejna edycja mojego kursu na platformie. To odpowiednik mojego jednodniowego szkolenia z planowania komunikacji. Znajdziesz tu 100 lekcji wideo (prawie 6 godz. nagrań) z rocznym dostępem, a materiały drukowane wyślę do Ciebie kurierem lub do paczkomatu. Ten kurs to niezbędnik każdego specjalisty komunikacji wewnętrznej – niezbędnik, bo podczas tego kursu wyposażę Cię w podstawowe narzędzia do pracy na tym stanowisku. Mnóstwo wiedzy, matryce, szablony i inne cuda do czarowania w komunikacji wewnętrznej.

Czy wiesz:
•    czy można użyć zewnętrznego nadawcy w komunikacji wewnętrznej?
•    jak zebrać działania komunikacyjne wszystkich zespołów w plan roczny?
•    na co postawić w przekazie, gdy mamy przekonać odbiorców, a na co gdy ich świadomość na temat przekazu jest niska?

•    dlaczego szablon planu kamienie milowe nie sprawdzi się w każdej kampanii?
•    dlaczego w komunikacji powinniśmy mierzyć nie tylko skuteczność, ale i efektywność komunikacji?
•    jak dobrać narzędzia komunikacji do celu?

•    jakiego narzędzia użyć do tworzenia harmonogramów?
•    jak wykorzystać narzędzia uzupełniające w kampanii?
•    jak pracować z matrycą odbiorców i matrycą narzędzi komunikacji?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszam Cię na mój kurs planowania komunikacji wewnętrznej. Sprawdź szczegóły poniżej.

KURS ZAMIAST SZKOLENIA

Ten kurs jest onlinową wersją mojego popularnego szkolenia z planowania. Cieszy się ono tak dużym zainteresowaniem, że postanowiłam przenieść je na onlinową platformę, by dotrzeć z moimi podpowiedziami, jak planować komunikację i tworzyć kampanie skierowane do pracowników do jeszcze większej grupy osób pracujących w komunikacji wewnętrznej.

Wiem od dotychczasowych uczestników moich szkoleń (mówią mi o tym, gdy wracają na kolejne moje szkolenia), że materiały, które przygotowałam bardzo im się przydają, a gotowe szablony do uzupełnienia przyspieszają ich codzienną pracę i pomagają konstruować lepsze kampanie. Chcesz dołączyć do nich?

Zobacz listę szablonów, które przeanalizujemy podczas kursu i które otrzymasz do wykorzystania w Twojej pracy:

•    4 szablony planów komunikacji dla wewnętrznych kampanii
•    3 szablony do charakterystyk grup docelowych
•    2 szablony do stworzenia planu rocznego
•    1 szablon do charakterystyki narzędzi komunikacji

Zobacz, co znajdziesz w środku. Przygotowałam aż 100 lekcji wideo dostępnych na platformie.

Cena kursu to 1000 zł + VAT = 1230 zł*. Jeśli jednak zapiszesz się na mojego comiesięcznego newslettera, znajdziesz w nim zniżkę 10% dla czytelników na zakup kursu. Dodatkowo otrzymasz też ebooka "100 narzędzi do pracy w komunikacji wewnętrznej". Zapisać możesz się tutaj. Kod znajdziesz w pierwszym mailu. A jeśli już czytasz mojego newslettera, szukaj kodu w ostatnim newsletterze.

*[Omnibus] to stała cena kursu, choć czasami zdarzają się promocje; w ciągu ostatnich 30 dni najniższa cena tego kursu w promocji wynosiła 1000 zł + VAT = 1230 zł.


 

CO OTRZYMASZ, DOŁĄCZAJĄC DO KURSU
Same konkrety i praktyczne rozwiązania. Sprawdź szczegóły poniżej.

MATERIAŁY DRUKOWANE I PRACE DOMOWE

Drukowane materiały szkoleniowe wyślę do Ciebie kurierem lub do paczkomatu. A gdy wykonasz prace domowe - prześlij mi je do sprawdzenia. Co Ty na to?

CO MÓWIĄ UCZESTNICY TEGO KURSU

W ciągu prawie 7 lat prowadzenia mojej firmy przeszkoliłam podczas szkoleń i kursów prawie 1000 osób. Poznaj opinie uczestników kursu z planowania:

 

W szkoleniach online i na sali wzięli udział m.in.:


CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU
Rzuć okiem na to, o czym dokładnie są lekcje, które przygotowałam. Same konkrety!

 

POZNAJ TWOJEGO NAUCZYCIELA

Szkolić będzie Cię praktyk i fanka komunikacji wewnętrznej, czyli ja. Na co dzień pomagam firmom usprawniać komunikację.

Kim jestem? Nazywam się Maja Biernacka. Komunikacją zajmuję się od 2002 r. W 2015 r. założyłam własną firmę bee DIFFERENT specjalizującą się w komunikacji wewnętrznej. Wspieram firmy w usprawnianiu komunikacji – szkolę, realizuję audyty, opracowuję strategie i pomagam wdrażać narzędzia. Piszę też bloga Komunikacja wewnętrzna od kuchni. Sprawdź go koniecznie tutaj, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, kliknij tutaj. Wśród klientów mojej firmy są m.in. Volkswagen, Lidl, Budimex czy Grupa PWN.

JAK WYGLĄDA KURS NA PLATFORMIE

Poniżej możesz podejrzeć, jak taki kurs wygląda od środka po zalogowaniu się. Na platformie opublikowanych jest 100 lekcji wideo, w których opowiadam o skutecznym planowaniu komunikacji. Oprócz tego, że możesz posłuchać mnie, widzisz też prezentację. W załącznikach do pobrania czekają też szablony i matryce w wersji edytowalnej oraz prace domowe. A drukowane obszerne materiały (aby nie przepisywać prezentacji i móc robić notatki) otrzymasz kurierem lub do paczkomatu. Tak wygląda panel kursu z 10 modułami:

A to przykładowa lekcja wideo:

CENA

Kupując dziś dostęp dla 1 osoby na rok do kursu z planowania komunikacji i 100 lekcji wideo, zapłacisz 1000 zł + VAT = 1230 zł*. Jeśli jednak zapiszesz się na mojego comiesięcznego newslettera, znajdziesz w nim zniżkę 10% dla czytelników na zakup kursu. Dodatkowo otrzymasz też ebooka "100 narzędzi do pracy w komunikacji wewnętrznej". Zapisać możesz się tutaj. Kod znajdziesz w pierwszym mailu. A jeśli już czytasz mojego newslettera, szukaj kodu w ostatnim newsletterze.

*[Omnibus] to stała cena kursu, choć czasami zdarzają się promocje; w ciągu ostatnich 30 dni najniższa cena tego kursu w promocji wynosiła 1000 zł + VAT = 1230 zł.

Potrzebujesz faktury lub proformy - sprawdź FAQ poniżej. W razie pytań jestem pod kurs@beedifferent.pl.

Co zawiera cena:
•    dostęp do kursu dla 1 osoby
•    10-modułowy kurs planowania skutecznych kampanii skierowanych do pracowników
•    obszerne materiały drukowane, które wyślę do Ciebie kurierem lub odbierzesz je w paczkomacie
•    10 szablonów, które omówimy (matryca odbiorców, narzędzi, persony, roczne plany komunikacji i bieżące)
•    10 szablonów w wersji edytowalnej do pobrania do natychmiastowego wykorzystania w Twojej pracy
•    osobiście sprawdzę mailowo Twoje prace domowe
•    roczny dostęp do kursu
•    możliwość nauki online 24/7

 CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jeśli masz pytania, sprawdź, czy nie ma odpowiedzi na nie poniżej. Zawsze możesz też do mnie napisać na kurs@beedifferent.pl.

SZKOLENIE A KURS
1.    Czym ten kurs różni się od szkolenia z planowania stacjonarnego na sali lub online na Teamsach?
Różni się tylko formą. Na szkoleniu stacjonarnym widzimy się na sali, na szkoleniu online widzimy się na Teamsach, a tutaj otrzymujesz dostęp do kursu w formie lekcji wideo opublikowanych na platformie. Z platformy możesz korzystać, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Działa 24/7. W kolejnych lekcjach wideo opowiadam o tym, o czym mówię na szkoleniu stacjonarnym. Dostajesz też te same materiały drukowane – dostarczy Ci je kurier lub odbierzesz w paczkomacie.  
2.    Byłam/em na szkoleniu stacjonarnym lub grupowym online z planowania, czy warto wziąć udział też w tym kursie?
Program i materiały na kursie są te same co na szkoleniu stacjonarnym czy szkoleniu grupowym online z planowania komunikacji wewnętrznej. Więc jeśli wykupisz dostęp do tego kursu, to chyba tylko po to, aby powtórzyć materiał i posłuchać mnie ponownie. Co nie jest złą opcją. 

DOSTĘP DO KURSU
3.   Ile osób może mieć dostęp do kursu?
Wykupując 1 dostęp, otrzymujesz login, hasło i materiały drukowane dla 1 osoby. Dlatego w przypadku, gdy chcesz zapisać cały zespół, należy wykupić dostęp dla każdej osoby. Dzielenie się hasłem i loginem jest sprzeczne z regulaminem i grozi blokadą konta.
4.    Kiedy otrzymam dostęp do kursu?
Dostęp do kursu otrzymasz po opłaceniu go. Jeśli od razu opłacisz kurs przez system płatności online, Twój login, hasło i faktura przylecą do Ciebie natychmiast mailem. To zautomatyzowany proces. Jeśli zapłacić ma Twoja firma, dostęp otrzymasz po dokonaniu płatności – tu muszę wykonać 3 kliki na platformie, aby wysłać Ci dane do logowania mailem.

5.    Po czym poznam, że zapis na kurs przebiegł prawidłowo?
Gdy dokonasz płatności online, otrzymasz z automatu 5 maili: potwierdzenie płatności, fakturę, 2 maile z dostępem do platformy z kursem (od razu możesz zacząć naukę) oraz mail z pytaniem o wybór metody dostarczenia do Ciebie materiałów drukowanych. W razie wątpliwości lub braku tych maili – daj znać pod adresem kurs@beedifferent.pl.
6.    Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?
Kurs rozpoczyna się, gdy otrzymasz do niego dostęp, czyli gdy go opłacisz. Tuż po opłaceniu go, wyślę też do Ciebie kurierem lub do paczkomatu materiały drukowane, które warto śledzić podczas przerabiania kursu. Kurs podzielony jest na 10 modułów, które odpowiadają mojemu jednodniowemu szkoleniu z planowania. Możesz przerobić wszystkie lekcje od razu lub podzielić je sobie na części i robić je, kiedy tylko chcesz i skąd chcesz.  

7.    Na jak długo mam dostęp do kursu?
Otrzymujesz roczny dostęp do kursu liczony od daty dokonania płatności.
8.    Co muszę mieć, aby korzystać z kursu?
Warto poczekać na kuriera z materiałami drukowanymi lub dostawę do paczkomatu. Potrzebujesz też komputer z internetem i coś do pisania, by robić notatki.
9.    Czy dostanę wszystkie lekcje od razu?
Tak, wszystkie lekcje dostępne są na platformie od razu. Jeśli w przyszłości dogram nowe lekcje wideo lub zaktualizuję obecne, także będziesz mieć do nich dostęp w ramach tej ceny.
10.    Kiedy dostanę szablony?
W wersji drukowanej szablony dostaniesz, gdy dotrą do Ciebie materiały drukowane kurierem lub do paczkomatu. Ich edytowalne wersje dostępne są na platformie z kursem, skąd możesz je pobrać w formatach Word, PPT lub Excel.  

FAKTURY
11.    Czy mogę kupić ten kurs prywatnie, czy muszę na firmę?
Możesz albo kupić go jako osoba prywatna albo na firmę, w której pracujesz. W obu przypadkach muszę wystawić fakturę, więc poproszę Cię podczas zakupu o podanie danych do niej.
12.    Potrzebuję fakturę na firmę, aby księgowość opłaciła mi kurs. Co mam zrobić?
Zapisując się na kurs, masz 3 opcje. Możesz w formularzu wybrać wersję – (1) zapisuję się jako osoba prywatna i płacę online lub (2) zapisuję się jako firma i płacę online lub (3) zapisuję się jako firma i płacę via proforma. Jeśli zapłacisz od razu, system wystawi od razu fakturę. Jeśli potrzebujesz proformy, wybierz opcję dla firm z proformą i podaj dane do proformy. Podeślę Ci ją do opłacenia, a gdy księgowość Twojej firmy ureguluje należność, dostaniesz ode mnie fakturę do tej proformy, login i hasło do platformy z kursem. Wyślę je do Ciebie osobiście mailem. Czyli proces z użyciem proformy trwa dłużej i jest ręczny. 

13.    Potrzebuję fakturę na firmę. Czy ją dostanę?
Oczywiście. Prowadzę firmę i muszę wystawiać faktury. Dostaniesz ją mailem, a jeśli potrzebujesz wersję papierową – daj mi znać, wyślę też taką.
14.    Dlaczego kurs można kupić tylko w określonym czasie a nie jest dostępny cały czas?
Zdecydowałam się na takie rozwiązanie, aby mieć czas dla uczestników tego kursu – być z nimi w kontakcie i sprawdzać ich prace domowe. Poza tym dochodzi do tego administracja kursu i fakturowanie. Dodając do tego liczne projekty i warsztaty, które realizuję, robi się tego sporo, stąd takie okienka sprzedażowe.  
15.    Jak mogę skontaktować się z Tobą?
Pisz śmiało do mnie na kurs@beedifferent.pl.

 

Grafiki: Przecinek.com