Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Metody zbierania informacji zwrotnej w komunikacji wewnętrznej

Jak możemy zbierać informacje zwrotne od pracowników o naszych komunikacyjnych działaniach? Sposobów jest kilka. Przyjrzyjmy się bliżej kilku wybranym. Kolejność jest przypadkowa, a na końcu napiszę, które wg mnie są najlepsze.

Czytaj więcej
Najskuteczniejsze narzędzia komunikacji wewnętrznej – wyniki badania State of the Sector 2020

Znamy już wyniki dorocznego badania stanu komunikacji wewnętrznej State of the Sector organizowanego przez brytyjską agencję Gatehouse (A Gallagher Company).

Czytaj więcej
Trendy w komunikacji wewnętrznej w 2020 r.

Jak co roku w styczniu wróżę z fusów, czyli zastanawiam się, co też przyniesie nam nowy rok w komunikacji wewnętrznej. Co będzie na topie, czego będziemy unikać, a co pozostanie bez zmian? Moje przypuszczenia poniżej.

Czytaj więcej
5 najpopularniejszych wpisów na blogu w 2019 r.

Tadam! Wiem już, które z moich wpisów opublikowanych w 2019 r. na blogu były najchętniej czytane. Wychodzi na to, że lektura ich jest obowiązkowa. W sumie w tym roku powstały 43 merytoryczne wpisy, ofert pracy i wpisów szkoleniowych nie liczę.

Czytaj więcej
Oceń komunikację wewnętrzną. Weź udział w badaniu State of the Sector 2020

Ruszyła kolejna edycja mojego ulubionego międzynarodowego badania stanu komunikacji wewnętrznej na świecie – State of the Sector. Organizuje go zaprzyjaźniona agencja z Londynu – Gatehouse.

Czytaj więcej

Strony