Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Nowy bezpłatny ebook – 100 narzędzi do pracy w komunikacji wewnętrznej

Tadam! Jest i nowy bezpłatny ebook dla Was. Ponad 20 stron podpowiedzi, z jakich narzędzi warto korzystać, gdy pracujesz w komunikacji wewnętrznej. Skupiłam się na bezpłatnych narzędziach, ale i płatne, nie za drogie są na tej liście. W sumie ponad 100.

Co dokładnie znajdziecie w środku? Wskazówki, w jakich dobrych programach można tworzyć grafiki, skąd brać legalnie bezpłatne zdjęcia, z czego korzystam, aby nagrać wideo i gdzie je potem można łatwo zmontować czy np. które programy warto przetestować do wysyłki wewnętrznego  newslettera.

Plus, jest jeszcze ważny blok o tym, jak poszerzać wiedzę i podnosić kompetencje w obszarze komunikacji wewnętrznej. Przeczytajcie koniecznie – internet jest pełen wartościowej wiedzy do poczytania, posłuchania i pooglądania. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. W ebooku wskazuję wiele bezpłatnych źródeł z wartościowymi treściami. Sama z nich korzystam.  

Mam nadzieję, że moje podpowiedzi będą pomocne. To, co pobierasz? Kliknij tutaj.

Tylko pamiętaj, aby potwierdzić chęć otrzymania ebooka w mailu, który przyjdzie do Ciebie. Kliknij tam w link i wtedy w kolejnym mailu otrzymasz bezpłatnie ebooka do pobrania. Dlaczego tak? Bo RODO, ech. Ale na szczęście to tylko kilka kliknięć. W razie problemów z zapisaniem się na listę malingową - dajcie znać (kontakt).

I bardzo dziękuję Wam za pierwsze tak pozytywne komentarze!

Miłej lektury i owocnej pracy w testowaniu polecanych narzędzi.

Znasz inne? Daj mi znać mailem. W przyszłości chciałabym aktualizować tego ebooka i chętnie dodam tam Twoje typy.

Na koniec chciałabym podziękować Piotrowi i Krzyśkowi ze studia graficznego Przecinek.com, z którymi współpracuję od lat, a którzy sprawnie złożyli ebooka i cierpliwie wprowadzali tysiąc osiemset dwudziestą poprawkę, panu Radkowi z Netmachina za sprawienie, że możecie pobrać ebooka, klikając na blogu i Łukaszowi z Ideo za wiarę w to, że to moje dzierganie na blogu ma sens i warto się do mnie przyłączyć.  

Ebook czeka na pobranie tutaj.

******

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)
• newsletter – zapisz się tutaj i odbierz bezpłatnego ebooka

Grafika: Przecinek.com