Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Specjalista ds. Employer Brandingu i Komunikacji w ORBICO

Sprawdźcie poniżej szczegóły oferty na stanowisko Specjalista ds. Employer Brandingu i Komunikacji w ORBICO. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.

Czytaj więcej
Jak skutecznie wdrożyć narzędzie komunikacji wewnętrznej w firmie

W wielu przypadkach to, że narzędzie komunikacji wewnętrznej nie przyjęło się w firmie i pracownicy nie chcą z niego korzystać, wynika z błędów popełnionych już na starcie wdrożenia. Reszta jest wtedy bardzo przewidywalna.

Czytaj więcej
Zaproś pracowników do wirtualnej rzeczywistości jak Bank Gospodarstwa Krajowego

Wśród tegorocznych zgłoszeń do Konkursu Biuletynów Firmowych, w którym byłam w jury (więcej informacji jest tutaj), znalazłam projekt Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) z wykorzystaniem wirtual

Czytaj więcej
Weź udział w konkursie Employer Branding Stars 2019

Trwa kolejna edycja konkursu Employer Branding Stars 2019 organizowanego przez EB Institute. Jestem w jury (Kaja, dziękuję za zaproszenie!) i czekam na Wasze prace w kategorii Najlepsza Wewnętrzna Inicjatywa EB. Poza tym możecie zgłosić prace w następujących kategoriach:

Czytaj więcej
Jak połączyć komunikację wewnętrzną ze strategią firmy

Ważnym elementem tworzenia strategii komunikacji wewnętrznej jest połączenie tego, co robimy w komunikacji ze strategią biznesową firmy.

Czytaj więcej

Strony