Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Szkolenie: Budowanie strategii komunikacji wewnętrznej – Poznań, 2-3 października 2017

Zapraszam na kolejne otwarte szkolenie z budowania strategii komunikacji wewnętrznej. Odbędzie się ono 2-3 października 2017 (pn-wt) w Poznaniu. W ostatniej edycji w tym mieście na 12 miejsc zapisało się 21 osób! Dlatego nie czekajcie ze zgłoszeniem chęci udziału do ostatniej chwili.

Czytaj więcej
Nowości w Workplace by Facebook na konferencji F8

Bezpłatna wersja, 100 botów, integracja z zewnętrznymi systemami, wyższej jakości live streaming i dodatkowe zabezpieczenia. To nowości na platformie społecznościowej dla pracowników – Workplace by Facebook.

Czytaj więcej
Managerze, dziel się informacjami z pracownikami

Inspiracją do tego wpisu były moje przygotowania do poprowadzenia kolejnego mini szkolenia u jednego z moich klientów i wyniki raportu State of the Sector 2017 przeprowadzonego przez agencję komunikacji wewnętrznej Gatehouse (więcej o wynikach raportu:

Czytaj więcej
Polscy pracodawcy nie realizują obietnic złożonych w procesie rekrutacji

Znamy już wyniki naszego badania, które na przełomie 2016/2017 realizowane było przez firmę Learnplace.pl (wspierającą  pracodawców w budowaniu kultury otwartej komunikacji za pomocą wewnętrznych portali społeczonościowych) przy wsparciu

Czytaj więcej
Intranet na sprzedaż. MyFuture w firmie Future Processing

Podczas mojej wizyty na konferencji IntraTeam na początku marca 2017 w Kopenhadze, poznałam  Filipa Kałamagę z polskiej firmy Future Processing.

Czytaj więcej

Strony