Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Kierownik Zespołu Komunikacji Wewnętrznej w Totalizatorze Sportowym

Ida z Totalizatora Sportowego podesłała mi ich ofertę pracy. Dzięki Ida! Aktualnie poszukiwany jest szef Zespołu Komunikacji Wewnętrznej. Szczegóły poniżej. A jeśli też chcecie zamieścić bezpłatnie Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.

Data publikacji: 24.08.2022
Aktualne do: 08.09.2022

Kierownik Zespołu Komunikacji Wewnętrznej

Twój zakres obowiązków:
•    opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji wewnętrznej,
•    przygotowanie rocznych planów komunikacji wewnętrznej i wdrażanie zaplanowanych działań budujących wizerunek pracodawcy i marki wśród pracowników w oparciu o strategię Spółki,
•    opracowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych na potrzeby wewnętrznych kampanii informacyjnych,
•    rozwój, wdrażanie i zarządzanie narzędziami komunikacji wewnętrznej (Intranet, komunikatory, materiały korporacyjne, spotkania wewnętrzne etc.),
•    pisanie angażujących tekstów,
•    budowanie kultury organizacyjnej Spółki opartej o wartości firmy,
•    promowanie dobrych praktyk komunikacji w firmie,
•    koordynowanie i sprawowanie kompleksowej opieki merytorycznej nad obszarem komunikacji wewnętrznej w Spółce,
•    zarządzanie zespołem - rozdzielanie zadań, analiza przebiegu i ocena ich realizacji,
•    ścisła współpraca z Zarządem i innymi departamentami w firmie.

Nasze wymagania:
•    min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu działań z zakresu komunikacji wewnętrznej, w tym 2 lata na podobnym stanowisku,
•    doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu wewnętrznych kampanii informacyjnych,
•    mile widziane: znajomość intranetu opartego o technologię SharePoint oraz rozwiązań i możliwości MS Teams,
•    mile widziane: doświadczenie we wdrażaniu działań wzmacniających kulturę organizacyjną oraz wizerunek pracodawcy,
•    praktyczna znajomość narzędzi wykorzystywanych w komunikacji skierowanej do pracowników biurowych i pracujących w terenie,
•    znajomość trendów, narzędzi i kierunków rozwoju komunikacji wewnętrznej,
•    umiejętność tworzenia, redagowania i korekty angażujących tekstów,
•    łatwość w nawiązywaniu relacji, proaktywność i nastawienie na szukanie rozwiązań, empatia, otwartość, umiejętność budowania relacji.

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Ta oferta pracy została przygotowana przez firmę Totalizator Sportowy. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte i kursy na platformie z komunikacji wewnętrznej