Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej w ERBUD

Dziewczyny z ERBUD S.A. podesłały mi ich ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej.  Sprawdźcie szczegóły poniżej, a jeśli też chcecie zamieścić bezpłatnie Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.

Data publikacji: 16.03.2020
Aktualne do: 31.03.2020

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.
W chwili obecnej, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Specjalista/ka ds. komunikacji wewnętrznej

Warszawa

Zakres obowiązków:
•    Przygotowanie oraz realizacja strategii komunikacji wewnętrznej dla Grupy ERBUD, skierowanej do różnych grup odbiorców;
•    Tworzenie materiałów komunikacyjnych: posty, newslettery, mailingi, filmy, plakaty, ulotki itp.;
•    Prowadzenie działań w social mediach i na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram i LinkedIn);
•    Przygotowywanie i realizacja działań z zakresu Employer Branding;
•    Zarządzanie treścią i aktualizacja strony internetowej;
•    Stała analiza i optymalizacja działań z obszaru komunikacji wewnętrznej, z wykorzystaniem narzędzi Google;

Oczekujemy:
•    Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze komunikacji wewnętrznej;
•    Doświadczenia w prowadzeniu serwisów na LinkedIn oraz Facebook;
•    Doświadczenia zawodowego popartego sukcesami w obszarze Employer Branding;
•    Doświadczenia w zarządzaniu komunikacją wewnętrzną w zróżnicowanym środowisku zawodowym (różne grupy odbiorców);
•    Doświadczenia w tworzeniu materiałów komunikacyjnych z wykorzystaniem zróżnicowanych narzędzi (on-line, newslettery, filmy, plakaty itp.);
•    Dobrej znajomości języka angielskiego;
•    Kreatywności, komunikatywności, optymizmu, proaktywności;
•    Doskonałych umiejętności organizacyjnych.

Oferujemy:
•    Opiekę medyczną;
•    Naukę języków obcych;
•    Dofinansowanie do pakietów sportowych;
•    Ubezpieczenie na życie;
•    Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
•    Atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: marta.barszczewska@erbud.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać nr referencyjny „BKW”.

Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych (dalej: „Dane”) zbieranych w związku z rekrutacją jest Erbud spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Franciszka Klimczaka 1 (02-797), adres e-mail: info@erbud.pl, telefon +48 22 548 70 00 (dalej: „Administrator”). Administrator przetwarza Dane udostępnione w powyższym formularzu aplikacyjnym, a także inne zebrane w trakcie procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Jeżeli wyraził Pan / wyraziła Pani na to zgodę, Pańskie dane mogą być udostępnione innym spółkom z Grupy Erbud, jako odbiorcom danych, w celach rekrutacji.
Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pańska zgoda. W przypadku procesu rekrutacyjnego kilkuetapowego, na późniejszych etapach selekcyjnych, podstawą przetwarzania Pani / Pana danych jest uzasadniony interes Spółki.

Podanie Danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Dane przetwarzane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego (3 miesiące) lub przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia Pani / Pana ewentualnych roszczeń.
Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pańskich Danych, w tym prawo do uzyskania kopi tych Danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli podstawą przetwarzania Pani / Pana danych jest zgoda, ma Pani / Pan prawo ją cofnąć w dowolny sposób i w dowolnym momencie. W przypadku pytań dotyczących Pańskich Danych prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 22 548 70 00 / adresem e-mail rekrutacja@erbud.pl.

Ta oferta pracy została przygotowana przez firmę ERBUD S.A. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej