Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej w Totalizatorze Sportowym

Ale wysyp ofert pracy dla Was. Kolejną ofertę podesłała Ela (dzięki!) z Totalizatora Sportowego, która do swojego zespołu poszukuje specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej. Zapowiada się ciekawa praca. Ale o dostępie do szczęśliwych numerów Lotto, pracując tam, zapomnijcie. Próbowałam je od nich wyciągnąć kilkakrotnie podczas współpracy i nic z tego. Nic mi nie chcieli zdradzić. Zostaje praca przy projektach w komunikacji, co też jest dobrym powodem, by aplikować. Powodzenia!

Sprawdźcie szczegóły poniżej, a jeśli też chcecie zamieścić bezpłatnie Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.

Data publikacji: 16.09.2021
Aktualne do: 30.10.2021

Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej
Totalizator Sportowy

Twój zakres obowiązków:
•    współtworzenie i realizacja działań strategii komunikacji wewnętrznej w oparciu o cele biznesowe firmy
•    kreowanie i realizacja planów komunikacji projektów strategicznych
•    zarządzanie komunikacją wewnętrzną - planowanie, tworzenie i publikację komunikatów (mailing, newsletter, Intranet i inne kanały komunikacji Spółki)
•    współtworzenie zaangażowanej, otwartej na dialog społeczności pracowników
•    utrzymanie i promocja dostępnych narzędzi komunikacji
•    inicjowanie i wdrażanie rozwiązań budujących efektywną i angażującą komunikację wewnętrzną
•    współpraca z innymi departamentami firmy w zakresie komunikacji

Nasze wymagania:
•    minimum 2 lata doświadczenia w komunikacji wewnętrznej lub/i wewnętrznym PR
•    znajomość obecnych trendów i pasja w zakresie komunikacji wewnętrznej
•    doświadczenie w redagowaniu firmowego newslettera oraz zarządzaniu firmowym Intranetem, np. Microsoft SharePoint (lub inny CMS)
•    łatwość w posługiwaniu się słowem pisanym i mówionym
•    bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Canva (lub innego programu graficznego)
•    wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie na kierunkach humanistycznych)
•    samodzielność, kreatywność i dobra organizacja
•    wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy:
•    atrakcyjne wynagrodzenie
•    cykliczne Eventy Firmowe
•    wolontariat
•    bilety na wydarzenia Sportowe
•    świetne połączenia komunikacyjne biura

Ta oferta pracy została przygotowana przez firmę Totalizator Sportowy. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)