Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Internal Communications Manager w State Street

Sprawdźcie szczegóły oferty na stanowisko Internal Communications Manager w State Street. Praca w Gdańsku lub w Krakowie.

Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Polecam też inne oferty pracy w komunikacji wewnętrznej.

Data publikacji: 07.12.2018
Aktualne do: 21.12.2018

***

Stanowisko: Internal Communications Manager
Miejsce pracy: Kraków lub Gdańsk

Firma State Street, wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie, poszukuje kandydata na stanowisko Internal Communications Manager. Osoba ta będzie odpowiedzialna za wspieranie rozwoju i realizację programu komunikacji wewnętrznej dla firmy State Street w regionie EMEA.

Szczegóły oferty znajdziecie na stronie firmy (link do oferty).

***

Ta oferta pracy została przygotowana przez firmę State Street. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

******


Sprawdźcie też:
Facebooka bloga,
• newsletter – raz w tygodniu nowy wpis z bloga w Waszych skrzynkach e-mailowych (zapisy – prawa kolumna bloga, sekcja newsletter),
szkolenia z komunikacji wewnętrznej – terminy najbliższych szkoleń otwartych, ofertę szkoleń zamkniętych i sesji indywidualnych.

Grafiki: Przecinek.comZostaw komentarz!