Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej i PR w Sunrise System

Agnieszka szuka do swojego zespołu osoby na stanowisko Specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej i PR w firmie Sunrise System. To ogłoszenie dot. aż 3 lokalizacji. Sprawdźcie szczegóły poniżej. PS. Fajna szefowa!

A jeśli też chcecie zamieścić bezpłatnie Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.

Data publikacji: 28.12.2021
Aktualne do: 11.01.2022

Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej i PR
Poznań, Warszawa, Kraków

Twój zakres obowiązków
•    Budowanie pozytywnego wizerunku Grupy;
•    Współtworzenie strategii komunikacji wewnętrznej;
•    Wspieranie efektywnej i angażującej komunikacji wewnętrznej i jej monitorowanie, w tym redagowanie artykułów;
•    Współorganizacja wydarzeń firmowych;
•    Rozwój nowoczesnych narzędzi wspierających komunikację wewnętrzną;
•    Bieżąca współpraca z przedstawicielami różnych działów/obszarów;
•    Inicjowanie i udział w projektach o charakterze CSR i EB;
•    Nawiązywanie pozytywnych relacji z mediami;
•    Współtworzenie materiałów PR;
•    Organizacja eventów mediowych;
•    Wsparcie przy opracowaniu rocznego harmonogramu obecności ekspertów w mediach oraz na wydarzeniach branżowych;
•    Współpraca z agencją monitorującą media.

Nasze wymagania
•    Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w działach komunikacji lub PR;
•    Umiejętność pisania tekstów – tzw. lekkie pióro oraz poprawność językowa;
•    Znajomość trendów w obszarze komunikacji wewnętrznej;
•    Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
•    Bardzo dobra znajomość PowertPoint, Canva lub innych programów graficznych.

To oferujemy
•    Pracę w pełni zdalną, bądź model hybrydowy;
•    Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
•    Brak nadgodzin i realny life & work balance;
•    Pakiet medyczny LuxMed oraz kafeteria MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
•    Zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;
•    Możliwość współpracy z działami pełnymi kreatywnych ludzi, znających misję firmy;
•    System najlepszych szkoleń, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Ta oferta pracy została przygotowana przez firmę Sunrise System. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)