Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Asystent ds. Komunikacji Wewnętrznej

Sprawdźcie szczegóły oferty na stanowisko Asystenta ds. Komunikacji Wewnętrznej w firmie Rockwell Automation.

Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Polecam też inne oferty pracy w komunikacji wewnętrznej.

Data publikacji: 14.05.2018
Aktualne do: 29.05.2018

Rockwell Automation to największa na świecie firma zajmująca się automatyką przemysłową. Firma wspiera klientów poprzez odpowiednie portfolio produktów, oprogramowania i usług. Jesteśmy wśród 100 najbardziej etycznych firm na świecie.

ASYSTENT DS. KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
Katowice

ZADANIA
•    Pisanie i redagowanie artykułów i komunikatów w języku polskim i angielskim
•    Przeprowadzanie i redagowanie wywiadów
•    Przygotowywanie grafik (plakaty, ulotki, infografiki, składanie newslettera)
•    Przygotowywanie prezentacji o różnorodnej tematyce w Power Point
•    Aktualizowanie treści publikowanych w wewnętrznych kanałach komunikacji
•    Tłumaczenie tekstów
•    Wspieranie organizowania spotkań firmowych

WYMAGANIA
•    Umiejętność przygotowywania materiałów tekstowych oraz graficznych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej (np. firmowy newsletter, ogłoszenia, plakaty, poradniki, prezentacje).
•    Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
•    Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (głównie programów Power Point, Word, Publisher)
•    Znajomość programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Illustrator) oraz zmysł artystyczny
•    Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) lub student kierunków związanych z dziennikarstwem, marketingiem i komunikacją (lub pokrewnych)
•    Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
•    Samodzielność, dokładność oraz kreatywność
•    Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu

Twoim dodatkowym atutem będzie:
•    Umiejętność prowadzenia komunikacji w social media
•    Podstawowa umiejętność nagrywania i montowania materiałów wideo
•    Zainteresowanie tematyką komunikacji wewnętrznej, PR, marketingu, EB
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku

DLACZEGO ROCKWELL?
•    500+ inżynierów specjalistów
•    Międzynarodowe środowisko pracy w dynamicznej firmie
•    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
•    Dostęp do platformy mybenefit
•    Dofinansowanie do obiadów

Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej.

Aplikuj za pomocą formularza (tutaj) lub prześlij swoje CV na adres rekrutacja@ra.rockwell.com

Ta oferta pracy została przygotowana przez firmę Rockwell Automation. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga,
• newsletter – raz w tygodniu nowy wpis z bloga w Waszych skrzynkach e-mailowych (zapisy – prawa kolumna bloga, sekcja newsletter),
szkolenia z komunikacji wewnętrznej – terminy najbliższych szkoleń otwartych, ofertę szkoleń zamkniętych i sesji indywidualnych.

Grafiki: Przecinek.com; Rockwell Automation