Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Ekspert ds. Prostego Języka w Zespole Komunikacji Wewnętrznej w Banku Gospodarstwa Krajowego

Mam dla Was propozycję pracy w bardzo fajnym zespole komunikacji wewnętrznej (miałam okazję współpracować z dziewczynami - super babki) w Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie. Aktualnie poszukują Eksperta ds. Prostego Języka w Zespole Komunikacji Wewnętrznej. To dopiero stanowisko! Sprawdźcie szczegóły poniżej, a jeśli też chcecie zamieścić bezpłatnie Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.

Data publikacji: 02.08.2020
Aktualne do: 17.08.2020

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Wiesz, jak uprościć powyższy akapit? Znasz bardzo dobrze zasady poprawności językowej? Jesteś pasjonatem języka polskiego i lubisz się nim bawić? Wiesz, jakie są zasady prostego języka i co to jest rzeczownik zombie? To czekamy na Ciebie!

Ekspert ds. Prostego Języka w Zespole Komunikacji Wewnętrznej
Miejsce pracy: Warszawa

Odpowiedzialność i zadania:
•    Redakcja i pisanie tekstów promocyjnych
•    Upraszczanie języka w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
•    Szkolenie pracowników z prostego i poprawnego języka
•    Promocja prostego języka w banku
•    Reprezentacja banku w zewnętrznych inicjatywach promujących prosty język
•    Realizacja strategii kampanii komunikacji wewnętrznej w firmie
•    Planowanie i realizacja działań skierowanych do pracowników
•    Obsługa głównych narzędzi komunikacji wewnętrznej (intranet, newslettery itp.)
•    Przygotowanie materiałów i wypowiedzi w komunikacji kierowniczej.

Oczekiwania:
•    Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: polonistyka
•    5-10 lat doświadczenia w komunikacji
•    Dobra znajomość zasad poprawności językowej i zasad prostego języka
•    Mile widziane doświadczenie w upraszczaniu języka w dużej organizacji
•    Umiejętność redagowania tekstów zgodnie z zasadami poprawnego i prostego języka
•    Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego
•    Biegła znajomość pakietu MS Office (w tym Word, Excel i Power Point)
•    Zdolności organizacyjne i umiejętność organizacji pracy własnej
•    Kreatywność i pomysłowość
•    Nastawienie na cel

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj
•    Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
•    Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ta oferta pracy została przygotowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)