Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej w Banku Gospodarstwa Krajowego

Szefowa Edyta podesłała mi kolejną ofertę pracy dla Was. Edyta do swojego zespołu poszukuje specjalisty komunikacji wewnętrznej na zastępstwo. Współpracowałam kiedyś z nimi, śledzę ich obecne działania i mogę Wam powiedzieć, że dużo się u nich dzieje i mają profesjonalne podejście do tego, co robią. To na pewno miejsce, gdzie można zdobyć ciekawe doświadczenie. Szczegóły poniżej. I pamiętajcie, że ogłoszenia o pracę publikuję na blogu bezpłatnie - zapraszam do kontaktu.

Data publikacji: 16.03.2021
Aktualne do: 31.03.2021

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej - zastępstwo
Miejsce pracy: Warszawa

Odpowiedzialność i zadania:
•    Planowanie i realizacja kampanii komunikacyjnych dla pracowników
•    Pisanie i redakcja komunikatów wewnętrznych i materiałów dla kadry menedżerskiej
•    Obsługa narzędzi komunikacji wewnętrznej (intranet, newslettery itp.)
•    Współpraca przy organizacji wydarzeń dla pracowników
•    Współpraca przy rozwoju narzędzi komunikacji wewnętrznej

Oczekiwania:
•    Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, polonistyka
•    Kilka lat doświadczenia w obszarze komunikacji, preferowana praca w komunikacji wewnętrznej
•    Umiejętność redagowania tekstów – tzw. „lekkie pióro”
•    Bardzo dobra znajomość zasad poprawności językowej
•    Wiedza na temat tworzenia kampanii komunikacyjnych
•    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Word, Excel i Power Point)
•    Umiejętność organizacji pracy własnej i prowadzenia kilku projektów równocześnie
•    Kreatywność i pomysłowość
•    Nastawienie na cel

Oferujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
•    Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
•    Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum) z własną rowerownią
•    Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
•    Atrakcyjny system wynagradzania i system premiowy
•    Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, bractwa sportowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)
•    Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
•    Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Ta oferta pracy została przygotowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)