Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Starszy Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej w UPC

UPC poszukuje Starszego Specjalisty ds. Komunikacji Wewnętrznej. Sprawdźcie szczegóły poniżej. Arek, dzięki za podesłanie Waszej oferty. Powodzenia w rekrutacji!

A jeśli też chcecie zamieścić bezpłatnie Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu.

Data publikacji: 31.08.2021
Aktualne do: 10.09.2021

    Starszy Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

UPC Poland, Warszawa

UPC Polska jest liderem i dostawcą usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii, z których korzysta niemal 1,5 mln klientów w całej Polsce. Jesteśmy częścią grupy Liberty Global, razem z takimi markami jak Virgin Media, Unitymedia czy Ziggo.

Tworzymy chwile, które wywołują uśmiech, łzy wzruszenia i inspirujemy do działania. Dzięki technologii i infrastrukturze, a także treściom, które dostarczamy, sprawiamy, że życie naszych klientów staje się lepsze. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu są z nami jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili!

Twój zakres obowiązków:
•    Realizacja różnorodnych projektów i kampanii w obszarze komunikacji wewnętrznej odpowiadających na strategiczne cele organizacji oraz bieżące potrzeby biznesu
•    Opieka nad kanałami komunikacji wewnętrznej (intranet, newslettery, mailingi, komunikacja wizualna w biurach), w tym analiza i przygotowywanie rekomendacji dla ich dalszego rozwoju
•    Aktywne wsparcie przełożonego w tworzeniu strategii dla obszaru komunikacji wewnętrznej i wyborze priorytetów
•    Bieżąca współpraca z przedstawicielami różnych działów/obszarów organizacji w roli Internal Communications Business Partnera
•    Organizacja eventów wewnętrznych online oraz offline, w tym regularnych spotkań dla określonych grup pracowników oraz wydarzeń specjalnych
•    Współpraca z partnerami zewnętrznymi, wspierającymi dział m.in. w doradztwie strategicznym, pracach koncepcyjnych oraz graficznych, organizacji eventów itp.
•    Monitorowanie kluczowych trendów w zakresie komunikacji wewnętrznej, kultury organizacyjnej i budowania zaangażowania
•    Stała współpraca z obszarem komunikacji zewnętrznej dla uzyskania potrzebnych efektów synergii.

Nasze wymagania:
•    Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów i kampanii w komunikacji wewnętrznej, a także eventów wewnętrznych
•    Umiejętność zarządzania różnorodnymi kanałami komunikacji wewnętrznej oraz prowadzenia ich bieżącego audytu i przygotowywania odpowiednich rekomendacji
•    Umiejętność proaktywnego budowania relacji na różnych poziomach organizacji
•    Kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły niezbędne do utrzymania pożądanej jakości tworzonych w dziale materiałów
•    Bardzo dobra znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
•    Mile widziane umiejętności analityczne wspierające proces podejmowania decyzji kluczowych dla komunikacji wewnętrznej
•    Mile widziane doświadczenie w tworzeniu oraz rozwijaniu kanałów oraz rozwiązań cyfrowych
•    Mile widziane kompetencje w zakresie wykonywania prostych prac graficznych czy tworzenia materiałów wideo

To oferujemy:
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie działającej w perspektywicznej branży,
•    Przestrzeń do inicjatywy, samodzielnego działania i realizacji własnych pomysłów,
•    Pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami i ciekawymi wyzwaniami biznesowymi,
•    Rozwój umiejętności zawodowych przy współpracy z najlepszymi ekspertami na rynku,
•    Wsparcie działu Komunikacji Wewnętrznej przy jednoczesnej swobodzie działania,
•    Benefity dodatkowe (m.in. bonus roczny, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)
•    Dogodną lokalizację biura oraz pracę w modelu Agile.

Ta oferta została przygotowana przez firmę UPC. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga @blogkwok,  LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów) i na Twittera @maja_biernacka
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej (także online)