Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Odbierz kod zniżkowy na IntraTeam Event w Sztokholmie

Mam dla Was 30% kod zniżkowy na IntraTeam Event Stockholm 2019 – International intranets and digital workplaces with great employee experiences. Impreza odbędzie się 12-14 listopada 2019 w Szwecji. Miałam okazję dwukrotnie wziąć udział w tej konferencji podczas jej edycji w Kopenhadze w 2017 i 2018 r.

To bardzo merytoryczne wydarzenie, w którym udział biorą ludzie z całego świata, zarówno po stronie prelegentów, jak i tych, którzy przybyli posłuchać o najnowszych trendach w intranetach i digital workplace. To dobra okazja do poznania dużo dobrych przykładów działań firm w obszarze digital workplace.

Pierwszy dzień tego wydarzenia to warsztaty, a potem przez 2 dni jest konferencja z licznymi prezentacjami, które odbywają się równocześnie w kilku salach. Dlatego zanim się tam wybierzecie, warto prześledzić program i wybrać tematy, które Was interesują. Więcej informacji o imprezie znajdziecie tutaj

Kod zniżkowy jest do użycia w sekcji international attendees. Należy wpisać beedifferent30. Do 7 sierpnia ceny są niższe. Za 1 dzień konferencji zapłacicie tylko 217 euro, czyli ok. 950 zł, a za 2 dni = 371 euro, czyli ok. 1600 zł. Ceny wzrosną 7 sierpnia, ale 30% zniżka zostanie aż do końca zapisów.

Organizatorem tego wydarzenia jest duńska firma IntraTeam, która zajmuje się doradztwem w zakresie intranetów.
Firma oferuje też bezpłatną ocenę Waszych intranetów w 18 kategoriach, z której coraz chętniej korzystacie. Współpracuję z nimi w tym zakresie – jestem ich przedstawicielem na Polskę. Więcej infomacji o tej ocenie znajdziecie na moim blogu: Bezpłatny benchmark intranetu.

A jak było na tej konferencji w minionych latach – sprawdźcie moje relacje:
•    10 digitalowych lekcji z IntraTeam Event 2018 w Kopenhadze
•    Trendy w digital workplace na IntraTeam Event 2017 w Kopenhadze

******

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga i LinkedIn (zapraszam do sieci kontaktów)
szkolenia otwarte z komunikacji wewnętrznej
• newsletter – raz w tygodniu z nowym wpisem (zapisy – prawa kolumna bloga)

Grafiki: IntraTeam