Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Oferta pracy: Ekspert ds. Projektów Multimedialnych i Intranetu w Provident

Sprawdźcie szczegóły oferty na stanowisko Ekspert ds. Projektów Multimedialnych i Intranetu w Provident. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za intranet, o którym Igor Żytka opowiedział mi w wywiadzie Dlaczego warto słuchać pracowników – czyli jak Provident wdrożył intranet.

Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Polecam też inne oferty pracy w komunikacji wewnętrznej.

Data publikacji: 26.04.2018
Aktualne do: 11.05.2018

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Ekspert ds. Projektów Multimedialnych i Intranetu

Lokalizacja: Warszawa

Zadania na stanowisku:
•    Rozwój kanałów i narzędzi komunikacji dopasowanych do różnych grup odbiorców
•    Analiza potrzeb i wdrażanie usprawnień w zakresie narzędzi komunikacji wewnętrznej
•    Zarządzanie i opieka nad intranetem Provident Polska
•    Przygotowanie prezentacji strategicznych
•    Współpraca z Zarządem i Dyrektorami nad przygotowaniem corocznych konferencji biznesowych
•    Współtworzenie kampanii informacyjnych do Pracowników i Doradców przy współpracy z innymi jednostkami Grupy IPF (współpraca międzynarodowa)
•    Współpraca z IT nad standardami komunikacyjnymi
•    Nadzór nad budżetem na działania wdrożeniowe

Wymagania:
•        Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: polonistyka, dziennikarstwo, PR)
•        Doświadczenie w tworzeniu komunikacji wewnętrznej
•        Znajomość dowolnego systemu CMS co najmniej w stopniu dobrym (np. Wordpress, Joomla lub inna platforma posiadająca Backend)
•        Praktyczna umiejętność tworzenia grafiki w dowolnym narzędziu (bitmapa, wektor) np. Photoshop, Fireworks, Gimp
•        Bardzo dobre umiejętności obsługi MS PowerPoint
•        Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego
•        Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
•        Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
•        Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
•        Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
•        Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
•        Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
•        Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Provident Polska S.A. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Provident Polska S.A z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Ta oferta pracy została przygotowana przez firmę Provident. Jeśli też chcecie zamieścić Wasze ogłoszenie rekrutacyjne na moim blogu, sprawdźcie szczegóły bezpłatnej oferty - Oferty pracy w komunikacji na blogu.

Sprawdźcie też:
Facebooka bloga,
• newsletter – raz w tygodniu nowy wpis z bloga w Waszych skrzynkach e-mailowych (zapisy – prawa kolumna bloga, sekcja newsletter),
szkolenia z komunikacji wewnętrznej – terminy najbliższych szkoleń otwartych, ofertę szkoleń zamkniętych i sesji indywidualnych.

Grafiki: Przecinek.com; Provident