Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Wyprzedaż kursów i ebooka blogowego

Jak już wspominałam we wpisie THE END. Zamykam bloga i firmę po 20 latach pracy w komunikacji i po 10 latach prowadzenia własnej przestrzeni blogowo-firmowej znikam z tej branży na dobre. Koniec!

Zanim jednak to nastąpi, mam dla Was 2 propozycje mocnych dawek wiedzy ode mnie na pożegnanie:
1.    ebook ze wszystkimi wpisami blogowymi na pamiątkę
2.    roczny dostęp do moich kursów nagranych na platformie (to odpowiedniki moich szkoleń, tyle że nagrane w formie lekcji wideo)

Promocja na ebooka i -50% na kursy obowiązuje tylko do końca czerwca 2024. Kupić możecie je od razu lub przez proformę.

EBOOK BLOGOWY
Blog już zniknął – został zarchiwizowany. Zrobiłam to dla siebie, aby mieć w archiwum Worda te wszystkie wpisy. Bożesz, ileż tego wyszło. A potem pomyślałam sobie, że może i Wy mielibyście ochotę zachować go dla siebie, aby mieć pod ręką dostęp do mocnych casów i moich artykułów merytorycznych. 320 artykułów, setki stron to niezły prywatny google o komunikacji wewnętrznej albo kilka tomów dobrej książki.  

Ten blog to była fenomenalna podróż. Uwielbiałam go prowadzić! Ale już czas pożegnać i ten etap, aby zrobić miejsce na nowe.

Jeśli chcielibyście na pamiątkę wykupić sobie PDF z pełnym archiwum wpisów, to jest taka możliwość do końca czerwca 2024 w bardzo promocyjnej cenie TUTAJ.

Ebook składa się z 7 obszernych PDF-ów. Każdy z tych PDF-ów to inna kategoria bloga. Każdy ebook ma linkowany spis treści. Ulubionych wpisów możecie też szukać przez PDF-ową wyszukiwarkę. Ebook nie ma pięknej szaty graficznej, jak inne moje ebooki – za duuużoooo materiałów, obrabianie tego zajęłoby z rok. W sumie naliczyłam się 320 wpisów, zajmują seeeettttkiiii stron w PDF-ach. Grafiki z wpisów też tam są. Kopiuj wklej z każdej blogowej strony.

Jakie kategorie blogowe tam znajdziecie:
•    warsztat eksperta i onboarding
•    audyt i strategia komunikacji wewnętrznej
•    planowanie komunikacji, komunikowanie zmian i komunikacja kryzysowa
•    narzędzia komunikacji wewnętrznej
•    intranet i portal społecznościowy
•    angażowanie pracowników i komunikacja kierownicza
•    case studies

Dodatkowo wraz z ebookiem otrzymacie 3 moje inne ebooki i mini kurs 20 lekcji wideo.

Archiwum bloga wraz z dodatkami możecie kupić TUTAJ za symboliczną kwotę 1 zł za każdy artykuł, czyli w sumie 320 zł + 5% VAT = 336 zł. Ta cena obowiązuje w promocji do końca czerwca 2024.

Potem w lipcu i sierpniu 2024 ebook z archiwum bloga będzie kosztować 420 zł + 5% VAT = 441 zł.

Od września sprzedaży nie będzie, ponieważ moja firma nie będzie wystawiła faktur.  

KURSY NA PLATFORMIE
Platforma z kursami także zniknie. Utrzymanie platformy z kursami, czyli kursy.beedifferent.pl kosztuje, a opłaty dokonuję zawsze w lipcu. Dlatego w lipcu 2024 dokonam ostatniej opłaty na kolejny rok. Będzie obowiązywała do końca czerwca 2025. Tak, aby Ci z Was, którzy kupili teraz dostępy, mieli zagwarantowany zgodnie z regulaminem dostęp do kursów przez rok. Wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć wszystkie szkolenia.

Więcej informacji o kursach, ich programach, godzinach nagrań możecie znaleźć TUTAJ.

Możecie wybierać spośród następujących kursów:
•    strategia komunikacji
•    planowanie komunikacji
•    skuteczne pisanie do pracowników
•    narzędzia komunikacji wewnętrznej (to część kursu strategia)
•    mini kurs: szablony do planowania 1 (to część kursu planowanie)
•    mini kurs: szablony do planowania 2 (to część kursu planowanie)
•    mini kurs: 20 lekcji wideo, by usprawnić komunikację wewnętrzną

Sprzedaż kursów i mini kursów podzieliłam na 2 etapy.

ETAP 1: zniżka -50%
Do końca czerwca 2024 możecie nadal kupować moje kursy z rocznym dostępem, sprawdzanymi mailowo pracami domowymi i drukowanymi materiałami, które wysyłam kurierem lub do paczkomatu. Z okazji zakończenia działania mojej firmy wszystkie kursy są dostępne do końca czerwca 2024 z gigantyczną zniżką na koniec -50% z kodem papa50. Cena obowiązuje na kursy i mini kursy. Sklepik jest TUTAJ.

ETAP 2: zniżka -30%
Od lipca do końca sierpnia 2024 nadal będziecie mogli kupić moje kursy i mini kursy, ale w cenie nie -50% a tylko -30% z kodem koniec30. I nie z rocznym dostępem, TYLKO z dostępem do końca czerwca 2025.

Prace domowe bez zmian - będę je sprawdzać, ale tylko do końca czerwca 2025. Materiały drukowane wyślę Wam zaraz po zakupie kursu.

Różnica w etapie 2: wyższa cena, krótszy dostęp do kursu i do sprawdzanych przeze mnie prac domowych.

ETAP 3: brak sprzedaży
Zamykam firmę z końcem sierpnia, więc nie będę wystawiać faktur, więc zakup kursów od września 2024 nie będzie możliwy. Mimo że firmy nie będzie, platforma z kursami będzie opłacona do czerwca 2025, więc dostępna dla Was, a ja będę nadal mailowo sprawdzać Wasze prace domowe.   

Więcej informacji o kursach, ich programach, godzinach nagrań możecie znaleźć TUTAJ.

W razie pytań jestem pod mailem.