Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Roadshow kadry kierowniczej – jak go zorganizować

To wpis z dedykacją dla jednego z moich ostatnich klientów. Podczas całodniowego spotkania, podczas którego móżdżyliśmy się nad nową strategią komunikacji wewnętrznej w ich firmie, padł temat roadshowów, na które chcieliby wysłać zarząd i tego, jak dobrze zorganizować takie wizyty.

Czytaj więcej
Najskuteczniejsze narzędzia komunikacji wewnętrznej – wyniki badania State of the Sector 2019

Znamy już wyniki dorocznego badania State of the Sector 2019 realizowanego przez brytyjską agencję komunikacji wewnętrzną, moją ulubioną Gatehouse.

Czytaj więcej
Trendy w komunikacji wewnętrznej w 2019 roku

Dziś będzie wróżenie ze szklanej kuli. Od takich prognoz bardziej wolę wyniki badań – są konkretne. Aktualnie czekam na wyniki State of the Sector – corocznego badania przygotowanego przez międzynarodową agencję komunikacji wewnętrznej Gatehouse z Londynu. Tam będą konkrety.

Czytaj więcej
5 najpopularniejszych wpisów na blogu w 2018

W 2018 r. na blogu pojawiło się 57 wpisów (nie licząc tych ze szkoleniami i ofertami pracy), czyli 1 w tygodniu! Sporo. Jak co roku sprawdziłam też, które wpisy były w tym kończącym się roku najpopularniejsze na blogu. Pod uwagę wzięłam artykuły, które powstały w 2018 r.

Czytaj więcej
State of the Sector 2019 – weź udział w dorocznym badaniu komunikacji wewnętrznej

Wystartowała kolejna edycja międzynarodowego badania stanu komunikacji wewnętrznej i zaangażowania State of the Sector 2019 realizowanego corocznie przez Gatehouse.

Czytaj więcej

Strony