Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Szkolenie indywidualne online z komunikacji wewnętrznej

Dla tych z Was, którzy nie mogą dotrzeć na moje szkolenia otwarte, mogą wybrać wersję online via Skype/Teams. To też rozwiązanie dla tych, którzy wolą pracować indywidualnie lub chcą omówić wybrany temat komunikacyjny ze mną przy okazji szkolenia.

Zakres tematyczny sesji szkoleniowych online:
•   planowanie komunikacji wewnętrznej – poznaj narzędzia do tworzenia skutecznych kampanii skierowanych do pracowników (w tym 10 szablonów do codziennej pracy - matryce narzędzi, odbiorców, do konstruowania planów), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia) – zobacz program
•   jak opracować strategię komunikacji wewnętrznej (pigułka niezbędnej wiedzy o komunikacji wewnętrznej), (2 dni lub 4 dni po pół dnia) – zobacz program

•   narzędza komunikacji wewnętrznej (np. intranety, portale społecznościowe dla pracowników, ambasadorowie, listy, podręczniki dla pracowników, gazety, tablice informacyjne, skrzynki pytań, chatboty, aplikacje mobilne), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia)
•   zarządzanie komunikacją wewnętrzną (szkolenie na temat podstawowych zasad organizacji komunikacji wewnętrznej w firmie i możliwych narzędzi; szkolenie połączone z wypracowaniem zasad komunikacji w firmie lub uporządkowaniem obecnych), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia)

•   jak pisać skuteczniej w komunikacji wewnętrznej (szkolenie na poziomie podstawowym poświęcone zasadom konstruowania tekstów do intranetów, gazet i emaili; szkolenie dedykowane przede wszystkim osobom spoza działów PR, komunikacji wewnętrznej czy HR), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia) - zobacz program
•  onboarding - skuteczne wdrożenie nowego pracownika (1 dzień lub 2 dni po pół dnia) - zobacz program

Forma szkolenia:
• online via Skype (lub inne narzędzie)
• szkolenie prowadzone w oparciu o prezentację; uczestnik szkolenia nie otrzymuje jej
• uczestnik szkolenia orzymuje drukowane materiały szkoleniowe, które wysłane są kurierem przed szkoleniem

Czas szkolenia: 1 lub 2 dni; dni te mogą też być podzielone na mniejsze bloki np. 2 x po pół dnia

UWAGA: ze wględu na trudną sytuację z powodu wirusa i apele o zostanie w domu moje szkolenie stacjonarne z planowania 25 marca zostało przełożone na 8 czerwca. Do tego czasu w zastępstwie proponuję Wam wersję 1:1 online ze mną w obniżonej cenie, która obowiązuje do końca kwietnia 2020. Materiały drukowane otrzymacie kurierem.

Cena:
• 1 osoba 1 dzień: 1600 zł + VAT 800 zł + VAT
• 2 osoby 1 dzień: 2400 zł + VAT 1200 zł + VAT

• 1 osoba 2 dni: 3200 zł + VAT  1600 zł + VAT
• 2 osoby 2 dni: 4800 zł + VAT  2400 zł + VAT

O mnie
Maja Biernacka – jestem praktykiem komunikacji wewnętrznej. Komunikacją zajmuję się od 2002 r., a od 2015 r. prowadzę własną firmę bee DIFFERENT specjalizującą się w komunikacji wewnętrznej i piszę bloga Komunikacja wewnętrzna od kuchni. Wspieram firmy w usprawnianiu komunikacji wewnętrznej – szkolę, realizuję audyty i projekty angażujące pracowników, opracowuję strategie i wdrażam narzędzia. Wśród klientów mojej firmy są m.in. Volkswagen, Lidl, Bricomarche i najlepsza agencja komunikacji wewnętrznej w Europie – Gatehouse. Szkolę się w Polsce i za granicą, m.in. w brytyjskim Institute of Internal Communication. Więcej o mnie.

Kontakt
Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu.

Sprawdźcie też terminy moich szkoleń otwartych i ofertę szkoleń zamkniętych.

    

Opinie o szkoleniach otwartych, które prowadziłam:


 

W dotychczasowych szkoleniach udział wzięli przedstawiciele m.in.: