Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Szkolenie indywidualne online z komunikacji wewnętrznej

Dla tych z Was, którzy nie mogą dotrzeć na moje szkolenia otwarte, mogą wybrać wersję online via Skype/Teams. To też rozwiązanie dla tych, którzy wolą pracować indywidualnie lub chcą omówić wybrany temat komunikacyjny ze mną przy okazji szkolenia.

Zakres tematyczny sesji szkoleniowych online:
•   planowanie komunikacji wewnętrznej – poznaj narzędzia do tworzenia skutecznych kampanii skierowanych do pracowników (w tym 10 szablonów do codziennej pracy - matryce narzędzi, odbiorców, do konstruowania planów), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia) – zobacz program

•   jak opracować strategię komunikacji wewnętrznej, (2 dni lub 3 dni po 3,5h) – zobacz program

•   Twój starter w komunikacji wewnętrznej (pigułka niezbędnej wiedzy o komunikacji wewnętrznej), (2 dni lub 3 dni po 3,5h) – zobacz program

•   narzędza komunikacji wewnętrznej (np. intranety, portale społecznościowe dla pracowników, ambasadorowie, listy, podręczniki dla pracowników, gazety, tablice informacyjne, skrzynki pytań, chatboty, aplikacje mobilne), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia)

•   zarządzanie komunikacją wewnętrzną (szkolenie na temat podstawowych zasad organizacji komunikacji wewnętrznej w firmie i możliwych narzędzi; szkolenie połączone z wypracowaniem zasad komunikacji w firmie lub uporządkowaniem obecnych), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia)

•   jak pisać skuteczniej w komunikacji wewnętrznej (szkolenie na poziomie podstawowym poświęcone zasadom konstruowania tekstów do intranetów, gazet i emaili; szkolenie dedykowane przede wszystkim osobom spoza działów PR, komunikacji wewnętrznej czy HR), (1 dzień lub 2 dni po pół dnia) - zobacz program

•  onboarding - skuteczne wdrożenie nowego pracownika (1 dzień lub 2 dni po pół dnia) - zobacz program

Forma szkolenia:
• online via Skype (lub inne narzędzie)
• szkolenie prowadzone w oparciu o prezentację; uczestnik szkolenia nie otrzymuje jej
• uczestnik szkolenia orzymuje drukowane materiały szkoleniowe, które wysłane są kurierem przed szkoleniem

Czas szkolenia: 1 lub 2 dni; dni te mogą też być podzielone na mniejsze bloki np. 2 x po pół dnia

UWAGA: ze wględu na wirusa do końca czerwca nadal szkolę tylko online. Proponuję Wam wersję 1:1 online ze mną w obniżonej cenie, która obowiązuje do końca sierpnia 2020. Materiały drukowane otrzymacie kurierem.

Cena 1 dzień:
• 1 osoba: 1600 zł + VAT 1200 zł + VAT - 25% taniej do końca sierpnia
• 2 osoby razem: 2400 zł + VAT 1800 zł + VAT - 25% taniej do końca sierpnia

Cena 2 dni:
• 1 osoba: 3200 zł + VAT 2400 zł + VAT - 25% taniej do końca sierpnia
• 2 osoby razem: 4800 zł + VAT 3600 zł + VAT - 25% taniej do końca sierpnia

O mnie
Maja Biernacka – jestem praktykiem komunikacji wewnętrznej. Komunikacją zajmuję się od 2002 r., a od 2015 r. prowadzę własną firmę bee DIFFERENT specjalizującą się w komunikacji wewnętrznej i piszę bloga Komunikacja wewnętrzna od kuchni. Wspieram firmy w usprawnianiu komunikacji wewnętrznej – szkolę, realizuję audyty i projekty angażujące pracowników, opracowuję strategie i wdrażam narzędzia. Wśród klientów mojej firmy są m.in. Volkswagen, Lidl, Bricomarche i najlepsza agencja komunikacji wewnętrznej w Europie – Gatehouse. Szkolę się w Polsce i za granicą, m.in. w brytyjskim Institute of Internal Communication. Więcej o mnie.

Kontakt
Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu.

Dotychczasowi uczestnicy
W ciągu 5 lat prowadzenia mojej firmy przeszkoliłam ponad 560 osób. Ze szkoleń indywidualnych online skorzystali m.in.:

Inne szkolenia
Sprawdźcie też terminy moichszkoleń otwartych i ofertę szkoleń zamkniętych.

    

Opinie o szkoleniach otwartych, które prowadziłam: