Blog KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA OD KUCHNI

Szkolenie online z komunikacji wewnętrznej

Dla tych z Was, którzy nie mogą dotrzeć na moej szkolenia otwarte, mogą wybrać wersję online via Skype. To też rozwiązanie dla tych, którzy wolą pracować indywidualnie lub chcą omówić wybrany temat komunikacyjny ze mną przy okazji szkolenia.

Zakres tematyczny szkoleń online
Tematyka sesji może dotyczyć przeszkolenia Was z np.:
•    budowania planów komunikacji dla wydarzeń i projektów firmowych (w tym 10 szablonów do codziennej pracy - matryce narzędzi, odbiorców, do konstruowania planów) – zobacz możliwy program
•    budowania strategii komunikacji wewnętrznej – zobacz możliwy program

•    narzędzi komunikacji wewnętrznej (np. intranety, portale społecznościowe dla pracowników, ambasadorowie, listy, podręczniki dla pracowników, gazety, tablice informacyjne, skrzynki pytań, chatboty, aplikacje mobilne)
•    zarządzania komunikacją wewnętrzną (szkolenie na temat podstawowych zasad organizacji komunikacji wewnętrznej w firmie i możliwych narzędzi; szkolenie połączone z wypracowaniem zasad komunikacji w firmie lub uporządkowaniem obecnych)

•    jak pisać efektywniej (szkolenie na poziomie podstawowym poświęcone zasadom konstruowania tekstów do intranetów, gazet i emaili; szkolenie dedykowane przede wszystkim osobom spoza działów PR, komunikacji wewnętrznej czy HR) - zobacz możliwy program
•  onboardingu, czyli z projektowania procesu wdrożenia nowego pracownika do pracy - zobacz możliwy program

Forma szkolenia online:
• podzielone są na bloki szkoleniowe
• wzbogacone są o ćwiczenia i jeśli tematyka na to pozwala, także o prezentację działań innych firm (case studies)
• uczestnik szkolenia orzymuje drukowane materiały pocztą

Czas szkolenia: 1 lub 2 dni; dni te mogą też być podzielone na mniejsze bloki np. 2 x po pół dnia

O mnie
Maja Biernacka – jestem praktykiem komunikacji wewnętrznej. Komunikacją zajmuję się od 2002 r., a od 2015 r. prowadzę własną firmę bee DIFFERENT specjalizującą się w komunikacji wewnętrznej i piszę bloga Komunikacja wewnętrzna od kuchni. Wspieram firmy w usprawnianiu komunikacji wewnętrznej – szkolę, realizuję audyty i projekty angażujące pracowników, opracowuję strategie i wdrażam narzędzia. Wśród klientów mojej firmy są m.in. Volkswagen, Lidl, Bricomarche i najlepsza agencja komunikacji wewnętrznej w Europie – Gatehouse. Szkolę się w Polsce i za granicą, m.in. w brytyjskim Institute of Internal Communication. Więcej o mnie.

Kontakt
Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu.

Sprawdźcie też terminy moich szkoleń otwartych i ofertę szkoleń zamkniętych.

    

Opinie o szkoleniach otwartych, które prowadziłam:


 

W dotychczasowych szkoleniach udział wzięli przedstawiciele m.in.: